Piwo „Staropolskie Dworskie” odznaczone zostało certyfikatem „JAKOŚĆ TRADYCJA”.  To wyróżnienie nadawane jest produktom, w produkcji których używa się wyłącznie surowców, których pochodzenie jest identyfikowalne i które nie zawierają komponentów GMO.

Certyfikat „Jakość Tradycja” dla Piwa Staropolskie Dworskie

W systemie tym uczestniczą jedynie produkty charakteryzujące się tradycyjnym składem lub tradycyjnym sposobem wytwarzania, szczególną jakością wynikającą z ich tradycyjnego charakteru lub wyrażającą ich tradycyjny charakter. Ponadto produkty te posiadają szczególną jakość lub reputację odróżniającą je od produktów należących do tej samej kategorii. W przypadku produktów produkcji podstawowej dodatkowym wymogiem jest tradycyjna rasa lub tradycyjna odmiana. Za tradycyjne rasy i odmiany uważa się te, które użytkowano przed 1956 r. Ponadto za tradycyjny uważa się produkt, który posiada co najmniej 50-letnią historię wytwarzania.

TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE!

Nasz Browar – „rękodzieło” w Branży Piwnej, jest małym regionalnym browarem, jednym z nielicznych browarów w Polsce warzących piwo tradycyjną metodą z wykorzystaniem otwartych kadzi fermentacyjnych. Dzięki zastosowaniu tej metody, nasze piwa cechują walory smakowe niedostępne trunkom produkowanym w przemysłowych tankofermentorach. Do produkcji naszych piw używamy wyłącznie najwyższej jakości tradycyjnych składników, zgodnie ze średniowieczną tradycją. Nie używamy żadnych tanich zamienników ani syntetycznych dodatków przyspieszających proces produkcji. Według naszej filozofii, dobre piwo musi dojrzewać spokojnie, bez pośpiechu.

Dbamy o jakość. Jesteśmy dumni że nas doceniono.